Ongeïnspireerd ZVV Sparta verliest van Drienerlo.
Geschreven door Martijn Prins maandag, 14 februari 2011 17:03
Afgelopen vrijdag stond de uitwedstrijd tegen Drienerlo op het programma. ZVV Sparta de nummer 3 van de competitie tegen de nummer 8. Op basis van de ranglijst zou het dus een makkelijke avond voor ZVV Sparta moeten worden. Wie dit verwachte kwam bedrogen uit. Drienerlo wist met een grote dosis inzet en met een compact spelend team ZVV Sparta compleet uit de wedstrijd te halen. De eerste kans was nog wel voor ZVV Sparta. Auke Walet stoomde via de linkerkant op en gaf de bal strak voor bij de tweede paal, helaas kwam Younes Zanzan net iets te kort om de bal binnen te tikken. Daarna was het de eerste aanval van Drienerlo die ook gelijk de 1-0 betekende. Een uitbal werd scherp voorgegeven
en binnengelopen door de speler van Drienerlo. ZVV Sparta probeerde te drukken maar kwam vaak niet in de buurt van het doel. Er moest een gele kaart voor Drienerlo aan te pas komen om de gelijkmaker binnen te tikken, Sjaak Termaten stond op de goede plek om een rebound binnen te schieten van een schot wat de keeper niet kon klemmen.
De rust werd dan ook bereikt met een 1-1 tussenstand.
Na 5 minuten in de tweede helft liep ZVV Sparta tegen een gele kaart op. Het was Ouassim Amr die na opmerkingen op de leiding de gele kaar kreeg voorgeschoteld. Een minuut later werd het nog erger doordat ook Younes Zanzan met geel naar de zijlijn werd gestuurd wegens het vasthouden van de tegenstander. Drienerlo speelde dit uitstekend uit door eerst met 4 tegen 2 veldspelrs van ZVV Sparta de 2-1 binnen te tikken en snel daarop ook nog met 4 tegen 3 spelers van ZVV Sparta de 3-1 te maken. ZVV Sparta ging direct opzoek naar de aansluitingstreffer en was een aantal keer dichtbij. Toch was het Drienerlo wat met een mooie solo actie 3 man van ZVV Sparta uitspeelde en de 4-1 prachtig binnenschoot. ZVV Sparta deed nog wel wat terug 12 minuten voor tijd was het Gio Kasanwiro die de spanning nog wel iets terug wist te brengen. Met een schot in de korte hoek maakte hij er 4-2 van. Verder dan 4-2 wist ZVV niet te komen en zo hield Drienerlo geheel terecht de 3 punten in Enschede.
De volgende wedstrijd die op het programma staat is de topper tegen nummer 2 Dynamo Lelystad. Deze wedstrijd zal op 4 maart gespeeld worden in Sporthal Corlaer en begin tom 21.30 uur. De toegang is gratis